TCESİS EĞİTİMLERİ

TCESİS egitim başvuruları devam etmektedir. Ön lisanslar “Sorumlu Müdür” hariç başvurabilir.

Özellikle yeni mezun arkadaşlarımın bu egitimleri almasını öneririm. Aşağıdaki linkten TCESİS sitesine üye olup başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Başvuru için tıkla

198 ziyaretçi

Günay Yüksek

2009 Çok Programlı Lisesi Elektrik Elektronik Bölümü, 2012 Gaziosmanpaşa Üniversitesi Biyomedikal Cihaz Teknolojisi mezunuyum. 2015’te Kalibrasyon Şirketinde Biyomedikal Teknikeri olarak işe başladım. Kısa sürede Laboratuvar Sorumlusu unvanı aldım. Çalıştığım süre boyunca Kalibrasyon, Test Deney, Temiz Oda Validasyonu, Radyoloji ve sertifikasyon konularda çalışmalarım oldu. Bu websitesini açma sebebim internette biyomedikal hakkında fazla bilgi olmamasıdır. Websitesinin, Bu bölümü okuyan veya okuyacak arkadaşlarımıza yol göstereceğini ve bu yolda bilgiler katacağını umuyorum. İyi günler dilerim.

TCESİS EĞİTİMLERİ” konusunda Bir Fikir

  1. Liseden biyomedikal mezunuyum, dükkan açma sertifikam var. sorumlu müdür sertifikası için lisans mezunu isteniliyor, ben nasıl o sertifikayı alabilirim ?

    1. Merhaba İrem. evet tcesis eğitimi için lisans mezunu olmak şart. Diploma olmadan sorumlu müdür sertifikası vermiyorlar. Başka türlü almak mümkün değildir.

  2. Liseden biyomedikal mezunuyum bunu kullanaral klinik destek elemanı olmamın bir yolu varmı önlisans biyomedikal okuyorum ama bırakmak istiyorum lise diplomamla olabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.